Hamburger

Přehledná správa rezervací s Reenio

reenio_blue-300x114
Jeden ze zajímavých projektů, na kterých se datové terminály Chainway podílejí u nás v ČR je spojení se systémem Reenio

Reenio je online rezervační systém a jeden z nejefektivnějších způsobů rezervace a komunikace se zákazníky.

Systém je ideálním řešením pro všechny, kteří nabízí nějakou formu přímých služeb zákazníkům. Nejběžněji tak je systém používán např. u sportovišť, pro drobné služby (kosmetika, masáže, kadeřnictví…), ale i vzdělávání, pronájmy a mnoha dalších. Systém umožňuje jednoduše spravovat rezervace od jejich zadávání v online systému až po jejich management.

Jednou z možností odbavování rezervačních kódů je (mimo možnost ručního zadání) načíst kód pomocí speciálního vizuálního kódu (např. QR atp.). Aplikace je funkční a optimalizovaná pro všechna moderní zařízení se systémem Android.

Umožňuje kód načíst fotoaparátem v chytrém telefonu, což stačí pokud potřebujete kódy načítat ojediněle. Když je však potřeba rezervační kódy odbavovat rychle, fotoaparát v telefonu už svou rychlostí a přesností rozhodně nestačí.

reenio_ctecka_1190

V tuto chvíli nastupují na scénu datové terminály Chainway. Takováto specializovaná zařízení jsou vybavena hardwarovými moduly pro čtení a další zpracování těchto vizuálních kódů. Rychlost a přesnost je tak v porovnání se čtením kódů fotoaparátem na úplně jiné úrovni.

Aplikace Reenio spolehlivě funguje a je otestovaná pro zařízení Chainway řady C7X. Díky intenzivnímu testování s modelem Chainway C72 si můžete být jisti, že aplikace běží plynule a bez zaváhání. Díky velkorysé výbavě terminálu C72 je celá aplikace rychlá a krásně čitelná i na přímém slunci.

Partnerská akce pro zákazníky REENIO

A to nejlepší na konec. Pokud systém Reenio chcete využívat, nebo už využíváte a chcete řešit i celkové zrychlení při odbavování rezervačních kódů pomocí mobilních datových terminálů Chainway C7X, určitě využijte nabídku slevového kupónu pro zákazníky Reenio na nákup terminálů z řady C7X.

Slevový kód naleznete v administraci systému Reenio a lze jej uplatnit v našem eshopu ShopID.cz, kde Vám po jeho zadání bude sleva okamžitě odečtena. A to potěší, co říkáte?

Zařízení použitá v tomto zařízení

C70    C71   C72
 
Chainway C70         Chainway C71         Chainway C72
Další